Новорічний корпоратив

Новорічний корпоратив

Новорічний корпоратив — подія заради якої великі корпорації та маленькі компанії старанно працюють цілий рік. Це можливість нарешті забути про буденну рутину, налити келих ігристого та поринути у атмосферу справжнього свята. Та, як і організація будь-якого заходу, планування Нового року повинно відбуватися завчасно і підходити до нього потрібно максимально відповідально, адже не дарма кажуть: «Як Новий рік зустрінеш — так його і проведеш». А зустрічати новорічний корпоратив у ресторані хочеться серед мальовничої природи в правильному італійському ресторані з дружнім сервісом високого рівня та багатогранною кухнею у кращих традиціях Італії.

AL FRESCО створений для тих, хто любить та цінує правильну італійську кухню. Тут завжди свіжі, якісні італійські продукти та чесне відношення до своєї справи. Вино від кращих виноробень л’ється ріками, а супроводжує його ароматний хліб, випічка, гріссіні з власної пекарні та справжній італійський сир, якого є завжди велике різноманіття. Ресторан для корпоратива AL FRESCО розташувався недалеко за містом, в с. Ходосівка, що на Обухівській трасі, поруч із лісом. Саме тут, на розкішній та масштабній території можливо організувати новорічні корпоративи будь-якого тематичного спрямування та кількості гостей.

Банкет на новорічний корпоратив

Відсвяткувати корпоратив на Новий рік у ресторані

Проведення корпоративу на Новий рік — це спосіб зблизити весь робочий колектив, душевним спілкуванням та веселими розвагами у колі співробітників та друзів. Можливість познайомитися один з одним знову, тільки не в робочих стінах, а в затишній та теплій атмосфері заміського ресторану, забувши про непорозуміння та посади, зі стильним та лаконічним інтер’єром, ретельно продуманим до дрібниць.

Корпоратив на Новий рік зручно вмістить основний зал ресторану на 124 гостя або маленький зал на 48 гостей. В AL FRESCО на новорічному корпоративі весело буде не лише дорослим, а й дітям. Не дарма найвища цінність нашого ресторану — сім’я. Батькам не варто буде хвилюватися, де та з ким залишити дитину на Новий рік, адже для маленьких гостей в сімейному ресторані AL FRESCО є все необхідне: корисне дитяче меню, окрема дитяча кімната, яскрава анімаційна програма з розвиваючими іграми та захоплюючими розвагами, творчі та кулінарні майстер-класи.

Ресторани для новорічного корпоративу пропонують не лише організувати банкет в ресторані, а й послуги виїзного кейтерингу, власне, ця опція доступна і в AL FRESCО. На Новий рік ви можете бути вдома або будь-де, а ми організуємо свято за вас.

РОЗТАШУВАННЯ
РОЗТАШУВАННЯ

Ресторан AL FRESCO розташований на Новообухівському шосе, у селі Ходосівка. З центру сюди можна доїхати за
півгодини. Коли приїжджаєш сюди, наче опиняєшся у іншому вимірі. Тут по-іншому плине час, по-новому
відчувається смак страв, тут інший настрій.

Це місце ламає стереотипи про заміські ресторани як про заклади, яким притаманна проста кухня та
невибагливі інтер’єри. AL FRESCO – ресторан, який легко уявити у оточенні тосканських схилів чи на
березі озера Комо. Але на щастя столичних мешканців він прописався в декількох кілометрах від Києва.

Адреса: с. Ходосівка, Обухівське шосе, 6

Резерв столу Банкети