Ресторан для корпоратива

Ресторан для корпоратива

Ресторан на корпоратив варто обирати подалі від міста та його буденних справ. Щоб забувши про роботу, завдання та терміни їх виконання, кожен міг вдихнути на повні груди свіжого повітря та просто розслабитися. Заміський ресторан AL FRESCO на Обухівській трасі, в с. Ходосівка, поруч із лісом, дає можливість зібрати всю команду разом та подарувати справжній відпочинок з італійським смаком.

І не важливо скільки працівників у вашому штаті 5, 10, 15 — відпочинок потрібен кожному, головне — точно вибрати ресторан для корпоративу, орендувати зал та організувати правильне дозвілля, щоб підкреслити своє ставлення до працівників. Ви не пошкодуєте, якщо переглядаючи ресторани Києва для корпоративу, ваш вибір випаде на AL FRESCO. Продуманий дизайн інтер’єру та масштабність території, акцент на свіжості продуктів та чистоті повітря і звісно ж майстерність кухні за якою хочеться повертатися знову і знову.

Банкетні зали для корпоративу

Банкет на корпоратив

Організація корпоративу починається із вибору меню з урахуванням індивідуальних побажань гостей. І чим більший у вас колектив, тим більша буде гастрономічна палітра їх побажань. Тому меню в ресторані на корпоратив включає в себе антипасті, велике різноманіття сирів, тартари та брускети, ризото, домашню пасту та великі страви для компаній. Щодня ми випікаємо свіжий хліб власноруч та старанно поповнюємо велику колекцію вин від кращих світових виробників. Кухня різних регіонів Італії дозволить кожному гостю на корпоративі обрати собі страву, яка прийдеться йому по смаку та неодмінно здивує своєю якістю. Ресторан для проведення корпоративу AL FRESCO пишається тим, що працює зі свіжими й італійськими продуктами, завдяки яким страви зберігають свій істинний смак та носять певний характер. Наш заміський ресторан слідує традиціям справжніх італійських зустрічей, тому дружній сервіс та темпераментні страви зблизять ваших працівників на корпоративі та налаштують на дружній лад.

Замовити корпоратив у ресторані

Влаштовувати корпоратив, варто вже знаючи точну кількість гостей, адже це в першу чергу питання комфорту кожного у вашому колективі. Наприклад, якщо колектив великий, а банкетний зал для корпоративу маленький — то працівники відчують себе обмеженими у рухах, що зробить неможливим проведення різних конкурсів і запальних танців. Та навпаки — у великому приміщенні маленький колектив з легкістю загубиться, втратить свою згуртованість та абсолютно не відчує атмосферу єдності. Тому перш ніж провести корпоратив у ресторані варто не лише подумати про те, як замовити банкет, а спочатку обрати зал. Основний зал на 124 гостя чи маленький обідений на 48? Відкрита тераса на 84 гостя чи крита на 132? А можливо це взагалі будуть маленькі альтанки на 20 гостей? Обирайте зал та святкуйте свій корпоратив в AL FRESCO. Ресторан також має послугу виїзного банкету та кейтерингу.

РОЗТАШУВАННЯ
РОЗТАШУВАННЯ

Ресторан AL FRESCO розташований на Новообухівському шосе, у селі Ходосівка. З центру сюди можна доїхати за
півгодини. Коли приїжджаєш сюди, наче опиняєшся у іншому вимірі. Тут по-іншому плине час, по-новому
відчувається смак страв, тут інший настрій.

Це місце ламає стереотипи про заміські ресторани як про заклади, яким притаманна проста кухня та
невибагливі інтер’єри. AL FRESCO – ресторан, який легко уявити у оточенні тосканських схилів чи на
березі озера Комо. Але на щастя столичних мешканців він прописався в декількох кілометрах від Києва.

Адреса: с. Ходосівка, Обухівське шосе, 6

Резерв столу Банкети