Банкетні локації

Оренда банкетного залу

Банкетні зали в італійському заміському ресторані AL FRESCO, що знаходиться в передмісті Києва, в с. Ходосівка, на Обухівському шосе, поруч із лісом — це вдала можливість відсвяткувати важливу подію з ресторанним шармом та правильною італійською кухнею. Зібрати поруч всіх близьких, подалі від шаленого ритму міста та ні про що більше не турбуватися. Концепція проведення банкетів в AL FRESCO створена для тих, хто цінує майстерність та нестандартні рішення. Щоб ваше святкування минуло вдало та без зайвих клопотів, ми турбуємося про кожну деталь вашого заходу. Починаючи з продуманого меню з урахуванням усіх ваших побажань, з якісних та свіжих італійських продуктів, з великим вибором вин від світових виробників, які вдало пасуватимуть стравам, різноманіттям справжніх італійських сирів, дружнім сервісом, який дотримується високих стандартів обслуговування та насамкінець — великої території з локаціями для церемоній і відкритими терасами. Замовити банкетний зал для корпоративу, випускного або ювілею, орендувати банкетний зал на Новий рік, провести незабутнє весілля в ресторані чи відсвяткувати день народження — все це можливо в AL FRESCO. Також ви можете окремо замовити послугу кейтерингу, якщо хочете перенести святкування додому.

 

 

Банкетні зали ресторану AL FRESCO

Зали ресторану поєднали в собі істинно італійську любов до життя та увагу до кожної деталі. Маленький банкетний зал до 30 осіб стане кращим вибором для святкування дня народження у сімейному колі, банкетні зали на 50, 60, 70 осіб для ваших корпоративних подій та зустрічей, великий банкетний зал на 100, 300 осіб стане особливим місцем для вашого весілля. Влітку є можливість для організації вашої події на просторій літній терасі, в оточені зелені. Для тих, хто віддає перевагу камерності та усамітненню, на терасі розташовані 4 закриті альтанки, які вміщують до 20 гостей.

Банкетний зал за містом

Ресторан за містом — це спосіб зупинити час та насолодитися життям, як це вміють справжні італійці. Свято в красивому банкетному залі, з правильною кухнею, італійськими стравами та вином для дорослих, і максимальною свободою та творчістю для дітей. В AL FRESCO ви зможете провести банкет в ресторані, де є банкетний зал з дитячою кімнатою. На дітей в AL FRESCO чекає окреме дитяче меню, кенді-бар, велика анімаційна програма, творчі та кулінарні майстер-класи. Дитячий день народження в нашому ресторані — це щоразу казка, з іменинником у головній ролі. Дитячі мрії, які так легко здійснюються. Зняти ресторан з банкетним залом для великих та маленьких святкувань — завжди вдала ідея, особливо, якщо мова йде про AL FRESCO. Дружній, правильний, чесний та по-істинному свіжий погляд на Італію та ваше свято.

РОЗТАШУВАННЯ
РОЗТАШУВАННЯ

Ресторан AL FRESCO розташований на Обухівському шосе, у селі Ходосівка. З центру сюди можна доїхати за
півгодини. Коли приїжджаєш сюди, наче опиняєшся у іншому вимірі. Тут по-іншому плине час, по-новому
відчувається смак страв, тут інший настрій.

Це місце ламає стереотипи про заміські ресторани як про заклади, яким притаманна проста кухня та
невибагливі інтер’єри. AL FRESCO – ресторан, який легко уявити у оточенні тосканських схилів чи на
березі озера Комо. Але на щастя столичних мешканців він прописався в декількох кілометрах від Києва.

Адреса: с. Ходосівка, Обухівське шосе, 6