Ресторан для весілля

Ресторан для весілля

Весільний ресторан AL FRESCO — це індивідуальність та атмосфера кохання у кожній деталі. Трепетні миті, коли два серця б’ються в унісон, розпочинаючи особливу історію кохання у супроводі правильної італійської кухні, зі свіжих продуктів та винятковою кулінарною майстерністю, великої карти вин, у якій представлені кращі світові виробники та різноманіттям італійських сирів.

Проведення весілля в заміському ресторані розпочинається з вибору локації. Заміський ресторан AL FRESCO — ресторан з виїзною церемонією, який знаходиться неподалік від Києва, у с. Ходосівка на Обухівській трасі, поруч із лісом. Територія ресторану пронизана красою природи та спокоєм, є локація для церемонії та відкрита зона для проведення вашого весілля.

Весілля в ресторані AL FRESCO

Весільний банкет

Організація банкету стане наступним пунктом у виборі ресторану для вашого весілля. Це буде весільний банкет на 30, 50, 80, 100 гостей? Яка вартість банкета на весілля? Як можна замовити банкет для весілля? Та якими ви уявляєте банкетні зали весілля вашої мрії? Організовуючи весілля, виникає багато запитань, на які у нас з легкістю знайдуться відповіді. Для вашого грандіозного весілля в італійському ресторані AL FRESCO представлений основний зал всередині ресторану на 124 гостя та лаконічний зал на 48 гостей. Влітку для романтичних зізнань та палких «Так!», ми пропонуємо відкриту, зелену терасу на 84 гостя та камерні альтанки, які вміщують до 20 гостей.

 

 

Оренда ресторану на весілля

Ресторан для весілля — це можливість створити власну романтичну казку, яка
залишиться у пам’яті назавжди. Мить, коли просте: «Нам потрібно замовити красивий ресторан на весілля» або «Варто зняти ресторан для весілля на природі», перетворюється в історію, яку захочеться згодом розповідати дітям, аромати якої будуть час від часу знову спливати у пам’яті рецепторів, а фотографії милувати гостей вашого дому. Ви просто уявіть, як на першу річницю ви знову повертається в AL FRESCO, як теплі спогади огортають вас, а ваші малюки весело граються з аніматорами в дитячій кімнаті або на майданчику на відкритому повітрі, а опісля приносять вам свої здобутки з творчих майстер-класів. Мрія, яка з легкістю стане реальністю варто лише замовити банкет на весілля.

РОЗТАШУВАННЯ
РОЗТАШУВАННЯ

Ресторан AL FRESCO розташований на Обухівському шосе, у селі Ходосівка. З центру сюди можна доїхати за
півгодини. Коли приїжджаєш сюди, наче опиняєшся у іншому вимірі. Тут по-іншому плине час, по-новому
відчувається смак страв, тут інший настрій.

Це місце ламає стереотипи про заміські ресторани як про заклади, яким притаманна проста кухня та
невибагливі інтер’єри. AL FRESCO – ресторан, який легко уявити у оточенні тосканських схилів чи на
березі озера Комо. Але на щастя столичних мешканців він прописався в декількох кілометрах від Києва.

Адреса: с. Ходосівка, Обухівське шосе, 6