Ресторан для Дня народження

Ресторан для Дня народження

Ресторан на день народження завжди обирають з особливим трепетом, адже кожну мить його святкування хочеться запам’ятати на все життя. У якому ресторані відсвяткувати день народження? Саме з цього питання розпочинається будь-яка підготовка до свята. Ресторан AL FRESCO — відповідь очевидна.

Сімейний ресторан, який працює завжди зі свіжими, італійськими продуктами та знаходиться недалеко від Києва, на Обухівській трасі, поруч з лісом у с. Ходосівка — вражає гостей масштабною територією, правильним підходом до організації заходів та щирою любов’ю до Італії. День народження в ресторані AL FRESCO — окремий вид мистецтва, у основі якого лежить індивідуальний підхід з урахуванням усіх гастрономічних та естетичних уподобань гостя.

День народження в ресторані AL FRESCO

Банкетні зали для Дня народження

Зали в італійському ресторані AL FRESCO мають свій витончений стиль, лаконічний інтер’єр, варіації, щодо розміщення гостей та різні локації для святкування. Відсвяткувати день народження в ресторані можна у головному залі, який призначений для масштабних святкувань – 230 квадратних метрів. Обідній зал (122 кв. м) розрахований на день народження в ресторані для невеликих компаній. Ще є декілька приватних залів для романтичних, камерних святкувань і, звісно, гордість закладу – простора тераса (270 кв. м). На терасі розташовані 4 закритих альтанки (до 20 гостей) для тих, хто віддає перевагу усамітненій атмосфері. Головна філософія ресторану — сімейні цінності, тому дитячі дні народження ми організовуємо з особливою турботою: окреме дитяче меню, ігрова кімната, анімаційна програма та майстер-класи. Поки дорослі відпочивають — діти проводять час із яскравими емоціями та користю. Якщо ви досі обираєте ресторани для святкування дня народження — то італійський ресторан за містом AL FRESCO саме для вас.

Замовити банкет на День народження

Замовити банкет в ресторані AL FRESCO означає бути на всі сто відсотків впевненим у якості продуктів із Італії, сирів, свіжості приготованих страв та майстерності команди кухарів, правильній карті вин від кращих світових виробників, дружньому сервісі та турботі про кожну деталь. Заклади, щоб відмітити день народження, завжди складно обирати, та якщо придивитися, то всі дороги ведуть у AL FRESCO — ваш італійський ресторан на день народження. Ще одна приємна опція від ресторану — можливість не лише обрати банкетні зали, а й замовити виїзний кейтеринг. Ви вибираєте місце і час, а ми організовуємо там свято для вас.

РОЗТАШУВАННЯ
РОЗТАШУВАННЯ

Ресторан AL FRESCO розташований на Обухівському шосе, у селі Ходосівка. З центру сюди можна доїхати за
півгодини. Коли приїжджаєш сюди, наче опиняєшся у іншому вимірі. Тут по-іншому плине час, по-новому
відчувається смак страв, тут інший настрій.

Це місце ламає стереотипи про заміські ресторани як про заклади, яким притаманна проста кухня та
невибагливі інтер’єри. AL FRESCO – ресторан, який легко уявити у оточенні тосканських схилів чи на
березі озера Комо. Але на щастя столичних мешканців він прописався в декількох кілометрах від Києва.

Адреса: с. Ходосівка, Обухівське шосе, 6