Ресторан для конференцій

Ресторан для конференцій

Місце для проведення конференцій повинне бути продуманим до дрібниць та спонукати на прийняття важливих рішень. Подалі від міської метушні та шаленого робочого ритму, ваш бізнес-партнер або клієнт зможе уважно почути вашу пропозицію та прийняти правильне рішення. Ресторан для конференцій за Києвом AL FRESCO, розташовується на Обухівській трасі, в с. Ходосівка, поруч із лісом. Усамітнення з природою на великій мальовничій території та зручний, продуманий для тренінгів конференц-зал ресторану заохочує навчатися новому, зміцнює командний дух та спільно надихає на нові звершення.

Ми допоможемо організувати вашій компанії будь-який захід від ділових зустрічей до корпоративу в ресторані. Справжня італійська кухня надасть звичним офіційним переговорам більш дружньої атмосфери. Традиційна кухня різних регіонів Італії, страви з м’яса та морепродуктів для компанії та келих вина з нашої великої колекції вин від кращих світових виробників у парі з сиром, якого у нас є велике різноманіття. Заміський ресторан AL FRESCO приємно здивує вас свіжими продуктами, більшість яких ми постачаємо з Італії, власною випічкою та звісно ж майстерністю кухарів. Сервіс нашого ресторану завжди дотримується високих стандартів обслуговування та все ж зберігає дружнє ставлення до кожного гостя.

Зали для конференцій

Оренда банкетного залу для конференцій

Зняти зал для конференцій відповідальне завдання. Важливо продумати кожну деталь проведення конференцій в ресторані, починаючи від температури повітря до місця розташування ресторану. Обираючи наші зали, ви можете бути точно впевненими в тому, що ваші бізнес-партнери і колеги не будуть відволікатися на сторонні фактори та зосередяться виключно на важливому. В основному залі ресторану можна провести масштабну конференцію на 124 слухача, в обідньому залі вам складуть компанію 48 колег, влітку в ресторані AL FRESCO можна проводити конференції під відкритим небом на розкішній, зеленій терасі, яка вмістить 84 гостя, критій літній терасі на 132 гостя та маленьких альтанках для 20 гостей. Для вас доступна відкрита зона для заходів з можливістю розмістити спікера або ведучого вашої конференції та перетворити стандартний захід на справжнє шоу. Ресторан для презентацій передбачає можливість ваших бізнес-партнерів приїхати на зустріч із дітьми, не піклуючись про те, де їх можна залишити та чим нагодувати. В сімейному ресторані AL FRESCO для дітей є окрема дитяча зона на вулиці у літню пору та дитяча кімната — взимку. Ретельно продумане дитяче меню зі збереженням максимальної користі та смаку страв, а також улюблені десерти. Розважатимуть дітей професійні аніматори з захоплюючою програмою розваг, квестів та майстер-класів.

РОЗТАШУВАННЯ
РОЗТАШУВАННЯ

Ресторан AL FRESCO розташований на Обухівському шосе, у селі Ходосівка. З центру сюди можна доїхати за
півгодини. Коли приїжджаєш сюди, наче опиняєшся у іншому вимірі. Тут по-іншому плине час, по-новому
відчувається смак страв, тут інший настрій.

Це місце ламає стереотипи про заміські ресторани як про заклади, яким притаманна проста кухня та
невибагливі інтер’єри. AL FRESCO – ресторан, який легко уявити у оточенні тосканських схилів чи на
березі озера Комо. Але на щастя столичних мешканців він прописався в декількох кілометрах від Києва.

Адреса: с. Ходосівка, Обухівське шосе, 6