Виїзні банкети

Виїзні банкети

Виїзні банкети від італійського ресторану AL FRESCO — це чудова можливість зробити ваше свято дійсно незабутнім, естетично продуманим та по-італійськи правильним. Організація виїзних банкетів чи кейтеринг на природі? — Заміський ресторан AL FRESCO, що розташований неподалік від Києва, на Обухівській трасі, у с. Ходосівка, готовий взятися за організацію вашого свята у будь-якому бажаному для вас місці. Традиційні страви італійської кухні, індивідуальний підхід до побажань кожного гостя, сервірування та обслуговування ресторанного рівня — ми візьмемо з собою лише краще, що подарувала світу Італія та чим пишається наш ресторан. На вашому святі будуть виключно свіжі італійські продукти, пухка та ароматна випічка з нашої пекарні, ми запропонуємо для вашого свята великий вибір італійських сирів та м’ясних спеціалітетів, індивідуально розроблене меню вдало підкреслять вина від іменитих світових виробників.

Замовити виїзний банкет

Весільний кейтеринг

Кейтеринг на весілля — романтична історія вашого кохання з італійським шармом та ресторанним рівнем. Ваші щирі обіцянки любити вічно та закохане «так», дивлячись у вічі. У цих митях хочеться розчинитися, але ніяк не відволікатися на дрібниці. Італійський ресторан для весілля AL FRESCO потурбується про виїзний банкет на весілля або ваші виїзні фуршети, надавши вам можливість самим обрати локацію для проведення весільної церемонії та повністю віддатися моменту. Танцювати перший весільний танець, розважатися з гостями та щиро любити. Головна цінність ресторану AL FRESCO — сім’я, тому для найменших гостей наш шеф ретельно продумав та реалізував окреме дитяче меню, наповнене користю та смаком, а ми подбали про можливість замовити анімаційну програму з майстер-класами та веселими іграми прямо на ваше свято. Так що сумувати не доведеться нікому.

Замовити такий банкет, краще попередньо дізнавшись вартість кейтерингу та ціни на кейтеринг з обслуговуванням, щоб спланувати вашу важливу подію завчасно, скласти меню, яке вразить кожного гостя, вибрати карту вин на свято, при цьому правильно розрахувавши власний бюджет та лише тоді замовити банкет. Досконалість починається з дрібниць. Ретельна робота над смаком, якісні італійські продукти, майстерність кухарів та беззаперечне дотримання високих стандартів обслуговування — все це про кейтеринг від італійського ресторану AL FRESCO.

РОЗТАШУВАННЯ
РОЗТАШУВАННЯ

Ресторан AL FRESCO розташований на Обухівському шосе, у селі Ходосівка. З центру сюди можна доїхати за
півгодини. Коли приїжджаєш сюди, наче опиняєшся у іншому вимірі. Тут по-іншому плине час, по-новому
відчувається смак страв, тут інший настрій.

Це місце ламає стереотипи про заміські ресторани як про заклади, яким притаманна проста кухня та
невибагливі інтер’єри. AL FRESCO – ресторан, який легко уявити у оточенні тосканських схилів чи на
березі озера Комо. Але на щастя столичних мешканців він прописався в декількох кілометрах від Києва.

Адреса: с. Ходосівка, Обухівське шосе, 6