Про ресторан

У перекладі з італійської слово “fresco” означає “свіжий”, а “al fresco” – “на свіжому повітрі”. Так в назві ресторану об’єдналися усі відтінки свіжості: продукти, враження, погляд на Італію… І звісно, відпочинок на свіжому повітрі, адже мова йде про заміський ресторан.

AL FRESCO – італійський ресторан з унікальною та багатогранною гастрономією, особливо для тих, хто любить та цінує правильну італійську кухню.

Ресторан AL FRESCO розташований на Обухівському шосе, у селі Ходосівка – з центру сюди можна доїхати за півгодини. Коли приїжджаєш сюди, наче опиняєшся у іншому вимірі: тут по-іншому плине час, по-новому відчувається смак страв, тут інший настрій.

Це місце ламає стереотипи про заміські ресторани як про заклади, яким притаманна проста кухня та невибагливі інтер’єри. AL FRESCO – ресторан, який легко уявити у оточенні тосканських схилів чи на березі озера Комо. Але на щастя столичних мешканців він прописався в декількох кілометрах від Києва.

АРХІТЕКТУРА РЕСТОРАНУ

AL FRESCO – ресторан вражаючих розмірів, навіть за мірками заміського закладу. Розмір головної зали, яка призначена для масштабних подій – 230 квадратних метрів. Мала зала (122 кв. м) розрахована на невеликі компанії. Ще є декілька приватних зал для камерних зустрічей і, звісно, гордість закладу – простора тераса (270 кв. м) у оточенні зелені. На терасі розташовані декілька альтанок для тих, хто віддає перевагу усамітненій атмосфері. Дітей у AL FRESCO чекає дитячий клуб, а також ігровий майданчик на свіжому повітрі.

Велика кількість зал різного розміру робить цей ресторан ідеальним місцем для проведення різних свят: весіль, днів народження, корпоративних подій і дружніх зустрічей. Тут можна провести фуршет для 300 або банкет для 120 гостей, а приватні зали призначені для компаній з п’ятнадцяти осіб. Додайте до цього можливість проведення виїзних весільних церемоній, спеціальне банкетне меню та ідеальний сервіс.

Гастрономія

Свіжі салати, безліч морепродуктів і м’ясних страв, домашня паста і різотто, багатий вибір десертів і велика винна карта… В меню AL FRESCO знайшла відображення істинно італійська любов до задоволень і увага до деталей: навіть хліб сюди не привозять, а випікають на місці. Окрема історія – страви grande, що розраховані на компанію гостей та з любов’ю створене дитяче меню.

Щоб спробувати усі тутешні страви, потрібно буде відвідати AL FRESCO не один десяток разів. А за цей час кухарі ресторану введуть в меню нові апетитні позиції.