Ресторан для випускного

Ресторан для випускного

Заклад AL FRESCO вдало розташувався у с. Ходосівка, на Обухівській трасі. Велика територія ресторану з відкритою зоною та зеленою терасою стане чудовим вибором для проведення вашого особливого випускного, наповненого радістю та виключно приємними враженнями. Обираючи ресторан для випускного, варто потурбуватися про кожну деталь вашого святкування, щоб зробити для кожного цей день наповненим яскравими враженнями, незабутніми емоціями та спогадами. Закінчення школи чи університету — не важливо, ресторан для проведення випускного AL FRESCO допоможе організувати банкет у кращих італійських традиціях з індивідуальним підходом, турботою про деталі, дружнім сервісом та звісно ж — правильною італійською кухнею.

Заміський ресторан AL FRESCO щодня піклується про свіжість продуктів, більшість з яких ми постачаємо з Італії. У ресторані представлений великий вибір традиційних італійських страв, щоранку у нашій пекарні випікається пухкий та ароматний хліб на живих заквасках та італійському борошні, а піцу готуємо прямо в неаполітанській печі. У нашому меню представлений великий вибір сирів та вин, від кращих світових виробників.

Випускний у ресторані

Оренда ресторану на випускний

Вибір ресторану — важливий етап вашого приготування до свята, коли варто продумати кількість гостей, відповідно до них обрати банкетний зал для випускного та переконатися у зручності їх розміщення. Ваш банкет на випускний вечір може пройти в основному залі, який розрахований на 124 гостей, обідній зал стане вдалим вибором, якщо це випускний в ресторані на 48 гостей. Влітку ваш випускний може пройти під відкритим небом, на терасі, яка вміщує 84 гостя та критій літній терасі з розрахунком на 132 гостя з відкритою зоною для проведення заходів. Для тих, хто надає перевагу спокійному формату святкувань, заміський ресторан AL FRESCO пропонує не лише великі банкетні зали, а й атмосферні альтанки, у яких буде комфортно провести вечір у дружній компанії до 20 гостей. У ресторані є можливість провести також святкування дитячих випускних із молодших шкіл та садочків. Яскрава анімаційна програма з безліччю цікавих квестів та майстер-класів у дитячій кімнаті або на літньому майданчику, окреме дитяче меню та багато солодощів. Якщо ви бажаєте організувати випускний прямо в школі чи університеті, то ресторан AL FRESCO з легкістю організує для вас виїзний кейтеринг — високий рівень сервісу, ресторанна подача, якість та справжній італійський смак, там, де вам буде зручно.

РОЗТАШУВАННЯ
РОЗТАШУВАННЯ

Ресторан AL FRESCO розташований на Новообухівському шосе, у селі Ходосівка. З центру сюди можна доїхати за
півгодини. Коли приїжджаєш сюди, наче опиняєшся у іншому вимірі. Тут по-іншому плине час, по-новому
відчувається смак страв, тут інший настрій.

Це місце ламає стереотипи про заміські ресторани як про заклади, яким притаманна проста кухня та
невибагливі інтер’єри. AL FRESCO – ресторан, який легко уявити у оточенні тосканських схилів чи на
березі озера Комо. Але на щастя столичних мешканців він прописався в декількох кілометрах від Києва.

Адреса: с. Ходосівка, Обухівське шосе, 6

Резерв столу Банкети