Ресторан для хрестин

Ресторан для хрестин

Ресторан AL FRESCO стане затишним місцем для сімейного святкування світлого таїнства хрестин. У цей важливий день вас не буде відволікати шум великого міста та його клопоти, ресторан AL FRESCO розташовується за Києвом, на Обухівській трасі, в с. Ходосівка, поруч із лісом. Зближення з природою та спокій заміського ресторану доповнять душевну гармонію хрещених батьків та створять комфортні умови для перебування на його території крихітного малюка.

Ресторан для хрестин AL FRESCO потурбується не лише про банкетні зали та комфорт мами і малюка, а й про те, щоб всі гості, які будуть на святкуванні залишилися задоволеними. Меню на хрестини в кафе сильно відрізняється від нашого італійського ресторану, кухня AL FRESCO спеціалізується на використанні італійських продуктів з акцентом на свіжість та якість. Майстерні пекарі щодня випікають у дров’яній печі ароматний хліб на живих заквасках, а в меню ресторану завжди представлений великий вибір італійських сирів та вина від кращих світових виноробень. До того ж у нас є окреме дитяче меню, що стане справжнім порятунком для батьків, чиї діти ще не їдять дорослу їжу.

Банкетні зали для хрестин

Зняти ресторан для хрестин

Оренда ресторану для хрестин завдання дуже відповідальне, адже маленька людина, насправді, вимагає великої уваги. Розпочати варто з кількості гостей та їх вдалого розміщення. Ресторан за містом AL FRESCO пропонує вашій увазі великий основний зал на 124 гостя, обідній зал на 48 гостей та можливість влітку провести велике свято на відкритій терасі (84 гостя) та критій терасі (132 гостя). Якщо великі святкування не для вас і ви бажаєте провести святкування в більш сімейній атмосфері — наші літні альтанки вміщують до 20 гостей та гарантують спокій та усамітнення.

Та скільки б гостей ви не покликали, пам’ятайте, що малюку неодмінно потрібна буде можливість побути наодинці з мамою та декілька годин міцно поспати, тому ресторан для святкування хрестин має створити умови для перебування трохи старших дітей, яким також захочеться під час свята розважитися. Саме на такий випадок у ресторані AL FRESCO є окрема дитяча кімната, літні майданчики для ігор та дитячі альтанки. У нашому ресторані діти проведуть час весело та з користю, аніматори завжди вигадують для маленьких гостей цікаві розваги та творчі майстер-класи. Якщо ж ви забажаєте провести святкування хрестин вдома або де-інде — італійський ресторан AL FRESCO має послугу виїзного банкету та кейтерингу.

Банкети в нашому ресторані завжди проходять організовано і весело, ми зробимо все можливе, щоб ваше свято запам’яталося надовго.

РОЗТАШУВАННЯ
РОЗТАШУВАННЯ

Ресторан AL FRESCO розташований на Новообухівському шосе, у селі Ходосівка. З центру сюди можна доїхати за
півгодини. Коли приїжджаєш сюди, наче опиняєшся у іншому вимірі. Тут по-іншому плине час, по-новому
відчувається смак страв, тут інший настрій.

Це місце ламає стереотипи про заміські ресторани як про заклади, яким притаманна проста кухня та
невибагливі інтер’єри. AL FRESCO – ресторан, який легко уявити у оточенні тосканських схилів чи на
березі озера Комо. Але на щастя столичних мешканців він прописався в декількох кілометрах від Києва.

Адреса: с. Ходосівка, Обухівське шосе, 6

Резерв столу Банкети