Венеціанська штукатурка

Весь асортимент продукції Oikos і Cebos виготовляється на основі натуральних, нешкідливих і екологічно чистих елементів. Декоративні, в тому числі венеціанські штукатурки не містять розчинників. Всі матеріали досить стійкі до вологи, перешкоджають появі цвілі на стінах. Не виділяють токсичних речовин, без запаху, ви можете бути абсолютно спокійні за своє здоров’я і ваше оточення.

Класична венеціанська штукатурка

Oikos Raffaello Decor Stucco – класична венеціанська штукатурка, в складі якої: гашене вапно з додаванням натуральних компонентів. Матеріал дозволяє досягти ефекту “полірованого мармуру”, який зробить ваш інтер’єр унікальним і благородним. Штукатурка має масу переваг, а завдяки різним способам нанесення і великий гамі кольорів, імітує майже будь-який камінь.

pdf_icon  Технічний опис     pdf_icon  Брошура      youtubeMantovano     youtubeSpatolato     youtubeVeneziano    youtubeFiorentino

Oikos Raffaello Madreperlato – напівпрозоре покриття на вапняній основі з легким перламутровим ефектом. Наноситься на Raffaello Decor Stucco компанії Oikos. За допомогою різноманіття кольорів дозволяє зробити інтер’єр індивідуальним і розкішним.

pdf_icon  Технічний опис       pdf_icon  Брошура     youtubeMadreperlato

CeboArt Stucco – “класика” серед штукатурок – аналог Oikos Raffaello Decor Stucco. В основу також входить гашене вапно, дозволяє створити ефект “античного мармуру”.

Імітація натурального каменю Травертин

Oikos Travertino Romano – спеціалізована штукатурка, до складу якої входить пісок, гашене вапно і мармурові гранули. Однорідний, пастоподібний матеріал дає ефект натурального каменю з його найтоншими візерунками. Завдяки Travertino Romano, можна додати стінам вигляд старовинного каменю – травертину (кладка, блок, необроблений масив), що використовується в створенні класичного дизайну і забезпечує декор сучасних приміщень. Щоб додати глибину або захистити поверхню в екстер’єрі – використовується Travertino Romano Finitura від Oikos, спеціальне напівпрозоре покриття. Воно підкреслить дрібні візерунки каменю, надаючи йому ще більшої натуральності.

pdf_icon  Технічний опис      pdf_icon  Брошура     youtubeTR Design     youtubeTR Naturale

Oikos Rasatura alla Calce – це заповнюючий і вирівнюючий матеріал на основі вапна. Легко наноситься і чудово зчіплюється з підкладками, чи то інтер’єр, чи то екстер’єр. При таких характеристиках матеріалу він залишається паропроникним. Rasatura alla Calce буває трьох ступенів зернистості: дрібна, середня, велика.

youtubeRasatura alla Calce

CeboArt Pozzolano – густий, пастоподібний декоративний матеріал. У його склад входить крихта мармуру, завдяки якій можна створити фактурну поверхню стін. Чудово покриває будь-які стіни як в інтер’єрі, так і в екстер’єрі. А за допомогою інструменту 1000 ліній і шпателя створюється малюнок, що імітує камінь Травертин. Ефект виходить чудовим, матеріал відроджує історичну привабливість каменю.

Ефект середньовічного каменю Марморин

Oikos Marmorino Naturale – особливості складу матеріалу дозволять отримати ефект справжнього “мармуру”. Залежно від обраного інструменту, можна зробити гладку матову обробку або ж глянсову, використовуючи Finitura Autolucidante компанії Oikos.

pdf_icon  Технічний опис      pdf_icon  Брошура     youtubeMarmorino Naturale

Oikos Marmora Romano – декоративно-оздоблювальний матеріал, до складу якого входять частинки мармуру і акрилові речовини, які пов’язують весь склад. Вишуканий матеріал представлений в білих кольорах і відтінках. Чисті і благородні кольори мармуру додадуть у ваш інтер’єр нотки античності.

pdf_icon  Технічний опис     pdf_icon  Брошура     pdf_icon  Лист даних про безпеку    youtubeArcadia     youtubeArmonia     youtubeFilante     youtubeLunare     youtubeMarina     youtubeMateria

CeboArt Marmorino – декоративний матеріал, який дозволяє отримати ефект “середньовічного каменю”. При цьому поверхня може бути як переважно гладкою глянсовою, так і більш природною матовою з імітацією “зривів” на камені.

Ефект “розтріскування”

CeboBreak – спеціальне покриття для розтріскування штукатурок. Безбарвний лак наноситься під декоративну штукатурку, яка при висиханні починає тріскатися в хаотичному порядку. Використовуйте штукатурки одного виробника: CeboRustik, CeboArt Stucco, CeboArt Marmorino, CeboArt Pozzolano.

Імітація структури каменю Ардезія

Oikos Ardesia – матеріал для створення ефекту природного каменю Ардезія. Володіє високими експлуатаційними властивостями, тому його можна використовувати, наприклад, в коридорах. Матеріал стійкий до стирання, його можна мити вологою губкою. Він не пропускає вологу і береже тепло. Є велика палітра кольорів Oikos Ardesia.

pdf_icon  Технічний опис   pdf_icon  Брошура     youtubeArdesia