Римська штукатурка

Ваш інтер’єр перетвориться разом з римською штукатуркою Coccio Antico / Cemento від Oikos. Магічні властивості матеріалу і особливості складу створюють незвичайний ефект, який наповнить ваш будинок величчю і шляхетністю. Римська штукатурка, як і всі інші матеріали фабрики Oikos, не містять шкідливих речовин і розчинників. Матеріал, покритий захисним лаком, досить стійкий до вологи. Він паропроникний, тому цвіль на стінах не буде утворюватися. Матеріал не виділяє небезпечних випарів, його запах нейтральний, тому можете не переживати за своє здоров’я і здоров’я ваших близьких.

Ефект римської штукатурки Oikos Coccio Design (Coccio Antico / Cemento)

Грубі гранули в складі штукатурки дозволяють отримати унікальний ефект римської штукатурки. Матеріал складається з вапняного тіста та або теракотових, або кам’яних гранул. Холодні сірі відтінки штукатурки з чорними гранулами дозволять отримати стильну обробку “під бетон” або приміщення в стилі лофт. А з теракотовими гранулами особливо гармонійно поєднуються теплі пастельні тони штукатурки, додаючи в інтер’єр одночасно розкіш і затишок.

Римська штукатурка дозволить вдихнути в будь-який будинок дух античного палацу – вона відроджує красу і благородство найдавніших часів. Наносячи малюнок різними способами, можна втілити в реальність античний ефект і будь-які задуми дизайнера.

pdf_icon  Технічний опис     pdf_icon  Брошура     youtubeAntico/Cemento