Італійська декоративна штукатурка. Українські майстри.

 

Логотип Oikos Логотип Cebos Лого Orac Decor Лого Gaudi Decor

 

Компанія “Альфреско” з 2004 року представляє на українському ринку будівельні та оздоблювальні матеріали провідних європейських виробників: Oikos (Італія), Cebos (Італія), Orac Decor (Бельгія), Gaudi Decor (Малайзія). Європейська продукція вищевказаних фабрик – це тільки найякісніші декоративні матеріали і покриття, до яких відносяться: венеціанські штукатуркидекоративні фарби,  а також декоративні елементи. Усі матеріали пройшли випробування у Держстандарті України і мають відповідні сертифікати та гігієнічні висновки.

Серед клієнтів нашої фірми є:

  • приватні замовники, які цінують якість і довговічність італійських декоративно-оздоблювальних матеріалів;
  • великі будівельні організації – знавці своєї справи у якісній обробці квартир з використанням кращого ліпного декору, декоративної штукатурки і фарби для стін;
  • дизайнери та архітектурні бюро, які йдуть в ногу із часом і створюють високохудожні інтер’єри, з урахуванням побажань навіть найвибагливішого клієнта.

“Альфреско” працює з професійними архітекторами і дизайнерами, які володіють спеціальними знаннями: стиль інтер’єру, закони архітектури, композиції та ергономіки, грамота декору приміщень з використанням якісних матеріалів і технік їх нанесення.

Спеціалісти компанії “Альфреско” допоможуть вам підібрати декоративний матеріал у тому кольорі та відтінку, котрий найбільше підходить вашому фасаду або інтер’єру, а також запропонують оптимальну технологію нанесення на запропонованому зразку.

Команда “Альфреско” – спеціаліст в області декоративних оздоблювальних робіт. Для тих, хто покладається на смак і знання спеціалістів, ми пропонуємо дизайнерські послуги – досвідчені дизайнери, що йдуть в ногу із часом, обов’язково допоможуть визначитись вам із кольором, фактурою та ефектом, що найкращим чином прикрасять ваш дім та додадуть затишок і настрій будь-якому інтер’єру. 

Також ми продаємо декоративні матеріали для оздоблення квартир і будинків, а саме – їх інтер’єрів та екстер’єрів. Ціну на декоративні матеріали ви можете дізнатися по телефону або відвідавши наш затишний офіс у м. Києві, що знаходиться за адресою: вул. Некрасівська, 3.

Якщо ви займаєтеся оздоблювальними роботами самостійно або просто хочете спробувати свої сили в нанесенні декоративної штукатурки, ми пропонуємо вам придбати професійний інструмент и та обладнання для виконання ваших робіт.

“Альфреско” – творча та професійна команда. Ми використовуємо передові технології, новітні оздоблювальні матеріали і надаємо сервіс для клієнтів на вищому рівні.

Компанія “Альфреско” гарантує вам високу якість своєї продукції. Зупинивши свій вибір на компанії “Альфреско”, ви неодмінно відчуєте всі переваги роботи з професіоналами.

 

“Альфреско” – творчий та професійний підхід до справи.