Фактурні штукатурки

Фактурні штукатурки – густий і щільний матеріал, який дозволяє створити на поверхні стін яскраво виражений рельєф. Такий матеріал дозволяє створити стильні ефекти як для класики, так і для сучасного приміщення. Він відрізняється зносостійкістю і силою. Фактурні штукатурки Oikos і Cebos – кращі варіанти для створення яскравого і незвичайного інтер’єру і фасаду, який гідно оцінять і дизайнери, і професійні майстри.

Мультиеффектні фактурні штукатурки

CeboRustik – це декоративна фактурна штукатурка на основі вапна. Матеріал дуже щільний, тому буде добре перекривати дрібні нерівності і колір поверхні, на яку він буде нанесений. Також він буде зберігати тепло в приміщенні, а вологість не страшна – матеріал володіє антипліснявими властивостями. За допомогою CeboRustik можна створити поверхню під «камінь», такий варіант відмінно підійде для інтер’єрів в класичному стилі.

CeboStone – матова декоративна фарба з кварцовим піском. Покриття стін з CeboStone – абсолютно матове з красивим візуальним пісочним ефектом.

CeboEffects

Лінія Effects від компанії Cebos Color дозволяє створити незвичайні фактурні поверхні в сучасному стилі. У даній лінії представлені: StrongEffects («Draft» – ескіз і «Fusion» – злиття), CeboEffects («Barkode» – штрих-код, «Oxydia» – оксидування) та IronEffects («Sand» – пісок і «Rain» – дощ).

Основа декоративних покриттів StrongEffects – фактурна маса CeboStrong. Поверх неї наносяться різні декоративні фарби (напр. CeboStyle Antico) для отримання того, або іншого ефекту. Лінія StrongEffects – це покриття насичених кольорів, які втілюють в собі силу і обсяг.

Якщо Ви віддаєте перевагу стиль «хай-тек», або Ви шанувальник високих технологій, тоді CeboEffects Barkode допоможе додати в ваш інтер’єр футуризм і лаконічність. В основі покриття – фактурна паста CeboIdea/CeboCrea, поверх якої наноситься декоративне покриття CeboStyle Antico в певній техніці.

CeboEffects Oxydia – декоративний ефект, який візуально і тактильно схожий на справжній окислений метал. Ефект оксидованого металу – для сміливих і креативних інтер’єрів. Комбінація відтінків його складових, їх текстури – дозволяють створити імітацію переходу від іржі до сталі. В основі – матова фарба з кварцовим піском CeboStone, поверх якої наноситься декоративне покриття CeboIron.

IronEffects. Яскравий і вражаючий декоративний ефект можна досягти за допомогою металізованих обробок. Ефект сталевого дощу і металізованого піску досягається шляхом нанесення на міцний і зносостійкий матеріал CeboStone декоративної фарби CeboIron Cromo.

Oikos Kreos – фактурна штукатурка, за допомогою якої можна створювати об’єм на поверхні стін, створювати будь-яку фактуру. На Oikos Kreos можна наносити декоративні напівпрозорі або металізовані покриття (Veldecor, Multidecor, Pallas), в залежності від бажаного ефекту.

pdf_icon Техническое описание      pdf_icon Лист данных о безопасности     youtubeBroccato     youtubeChiné     youtubeGoffrato     youtubeLamé    youtubeMillerighe     youtubePettinato

Kreos у техніці Drape – це декоративне рішення  з ефектом драпірованої тканини (морозного малюнка):

pdf_icon  Брошюра    youtubeDrape

Kreos Fil Posé – дозволяє створити імітацію класичних гобеленових полотен з лінійованим ефектом (ефект тисячі ліній), простий в нанесенні і володіє найширшою гамою кольорів.

pdf_icon  Брошюра     youtube Fil Posé