Декоративні штукатурки

Дім, милий дім … Саме він для кожного з нас є тим місцем, де ми можемо відпочити від повсякденних турбот і зарядитися енергією. Від якісного відпочинку залежить багато чинників, основний з них – домашній затишок. Створюючи комфортні умови в своєму будинку, важливо пам’ятати про екологічність використовуваних матеріалів, чистоту, надійність і, звичайно ж, естетику.

Оформляючи інтер’єр своєї квартири, важливо визначити стилістику і колірну гамму приміщень, особливо це необхідно для стін, тому що саме з них починає зароджуватися унікальна атмосфера вашого будинку.
На сьогоднішній день існує безліч способів перетворити стіни інтер’єру або фасаду свого будинку, але самим надійним, практичним і «дихаючим» матеріалом вважається декоративна штукатурка. Італійська декоративна штукатурка – краще, чим ви можете нагородити не тільки ваші стіни, але і себе, адже цей матеріал довговічний, безпечний і має велику гамму кольорів.

Італійські фабрики Oikos і Cebos є лідерами у виробництві якісної декоративної штукатурки. Асортимент продукції Oikos і Cebos, що представлений у нашому салоні «Альфреско», може вразити навіть найвибагливішого клієнта. Ви можете бути впевнені в тому, що відтепер ваш інтер’єр буде справжнім витвором мистецтва, оскільки в нашій команді тільки професіонали. Декоративні штукатурки в руках майстрів дуже реалістично передають фактуру і створюють малюнок мармуру, каменю травертин і ардезія, металу, шкіри тощо.

Фото декоративної штукатурки представлені в кожному з розділів так, щоб ви змогли побачити той чи інший матеріал в приміщенні або на фасаді будинку. Також для кожного матеріалу представлена ​​актуальна палітра кольорів, в якій ви обов’язково знайдете потрібний колір.

ВЕНЕЦІАНСЬКА ШТУКАТУРКА

РИМСЬКА ШТУКАТУРКА

ФАКТУРНА ШТУКАТУРКА

До всіх плюсів декоративної штукатурки варто також додати, що вона не така вже і  складна в нанесенні. Декоративна штукатурка своїми руками під силу тим з вас, хто хоче спробувати власні сили в нанесенні цього матеріалу. Ви можете купити декоративну штукатурку і малярський інструмент в нашому салоні і, переглянувши відео декоративна штукатурка, спробувати створити свій власний шедевр.