Декоративні фарби

Італійські декоративні фарби провідних виробників відрізняються різноманітністю кольорів і ефектів. Наші майстри-декоратори реалізують будь-які творчі ідеї, з урахуванням вашого смаку, стилю інтер’єру і сучасних модних тенденцій.

Ефект античного оксамиту

Oikos Ottocento Antico Velluto – мабуть, найбільш відома і популярна фарба, що дозволяє отримати ефект «оксамитової тканини» на стінах. Покриття створює «життя» на стінах, адже під різним кутом світла малюнок ніби оживає:

pdf_icon  Технічний опис     pdf_icon  Брошура     pdf_icon  Лист даних про безпеку    youtubeAntico     youtubeDamasco     youtubeImperiale

CeboSI’ Decoro — декоративна фарба з золотими або срібними частинками. В певній техніці нанесення, вона дозволяє досягти ефекту розкішної оксамитової поверхні з легким мерехтінням:

Ефект замші

CeboSI’ Setoso — декоративне матове покриття з ефектом «замші», який досягається завдяки додатковому нанесенню матеріалу CeboTatto. Це абсолютно матове покриття з легкими «вуальними» переливами:

Ефект оксамиту з металізованими і матовими переходами

CeboStyle Antico — популярне декоративне покриття, практичне і зносостійке, при цьому – шалено красиве на стіні. Малюнок бархатистої поверхні поєднується з мерехтливими і матовими переходами. Надійність покриття залежить від дрібного піщаного наповнювача в складі фарби:

Gallaxy collection – колекція декоративних фарб на оригінальних колірних базах, таких як хамелеон:

Ефект “під залізо”

Oikos Antico Ferro — чудовий варіант для сучасних приміщень в стилі лофт, що імітує металеві стіни або кору дерева. Залежно від техніки нанесення, можна отримати ефекти: Batutto, Corten, Ossidato, Ruggine. У складі фарби присутні частинки слюди, завдяки яким і помітний приємний блиск:

pdf_icon  Технічний опис     pdf_icon  Брошура      youtubeBatutto      youtubeCorten      youtubeOssidato      youtubeRuggine

Імітація оксамитового хромо покриття

Oikos Encanto — хроматичні металізовані переливи створюють незабутній ефект:

pdf_icon  Технічний опис     pdf_icon  Брошура     pdf_icon  Лист даних про безпеку     youtubeEncanto

Теплі відтінки золота на стінах

Oikos Aureum — розкішний матеріал для класичних інтер’єрів. На дотик – гладка шовковиста поверхня, візуально – теплі відблиски і насичені відтінки золота:

pdf_icon Технічний опис      pdf_icon Брошура      youtubeAureum

Оздоблення під “золотий” та “срібний лист”, «позолоту» і «золотий пил»

Oikos Imperium — ще одна престижна обробка для чарівних «золотистих» ефектів:


pdf_icon  Технічний опис     pdf_icon  Брошура     pdf_icon  Лист даних про безпеку     youtubeDorature     youtubeFoglia d’oro     youtubeMetallizzato     youtubePolvere d’oro

Об’єднання кольорів, контрастів, рифлень і “золотих частинок”

Oikos Nevada la Pintura Dorada — античність декоративної фарби доповнена золотими частинками, що притягують погляд. Різні пігменти в складі фарби створюють багаторівневість кольору:

pdf_icon  Технічний опис     pdf_icon  Брошура     pdf_icon  Лист даних про безпеку     youtubeNevada

Oikos Granada la Pintura Anticada — поєднання кольорів, рифлень, відтінків створює неповторний ефект:

youtubeGranada

Ефект шовкового покриття з відблисками і відливами

Oikos Pallas — однотонна фарба з мерехтінням, відблиск якої може змінюватися в залежності від освітлення. Дуже добре підходить для оформлення «зоряного неба»:

pdf_icon  Технічний опис     pdf_icon  Брошура     pdf_icon  Лист даних про безпеку     youtubeLegnato e moire     youtubeSpruzzato

Піщаний ефект з перловим відливом

CeboStone Light — практична матова фарба, яка підходить і для оформлення фасаду. До складу фарби входять кварцові частинки, завдяки яким можна створювати легкий малюнок:

Ефект металізованої автомобільної емалі

CeboStyle — декоративна металізована фарба «грає» на світлі відтінками і блиском:

Ефект “дамаського шовку”

CeboTop Glass — глянсове покриття, нанесене на фонову фарбу CeboTop Fondo, допоможе створити малюнок, що нагадує Дамаський шовк:

 

Ефект хромованої поверхні

CeboIron — декоративне покриття з кварцовим піском і яскравим металізованим блиском. Дуже добре підходить для лінії IronEffectsRain/Sand:

 

Матове покриття зі світловідбиваючими частинками

CeboSpark — абсолютно матове покриття з металізованими частинками CeboGlitter. Можна поєднувати різні кольори як матової фарби, так і блискучих частинок:

Мультиефектна декоративна фарба

Oikos Multidecor — багатогранність цього декоративного покриття не знає кордонів. Перламутрові і матові фарби в поєднанні з різними інструментами і фантазією майстра дозволяють отримати оригінальні і незвичайні малюнки. Відмінність цієї фарби в тому, що її сміливо можна мити і використовувати біля робочих поверхонь, наприклад, на кухні:

pdf_icon  Технічний опис     pdf_icon  Брошура     pdf_icon  Лист даних про безпеку     youtubeAlonato     youtubeBroccato     youtubePettinato     youtubeMoire/Legnato     youtubePennellato pettinato     youtubeSpatolato     youtubeSpugnato     youtubeStracciato     youtubeTamponato     youtubeVelatura

Всі декоративні фарби в нашому каталозі зроблені на акриловій або водній основі. Вони абсолютно безпечні для здоров’я людини і відповідають всім стандартам якості.